MENU

Alb Eng
(+355)-68-200-2800 Alb Eng
Untitled design (65)

MENU

Книга: Георгиева Н , Георгиев В ,Орлов А.. Исторический словарь

А ще московити щедро “проспонсорувавши” європйські товариства, купили собі право називатися європейцями в географічному сенсі. Справа в тому, що здавна наука географічно https://nikopolnews.net/rm/osnovni-poniattia-zi-sfery-bettinhu/ не ділила континенти Європу і Азю, а мала за один – Євразію. Кордон між ними проводився суто символічно, по річці Танаїіс – так у давнину називався Сіверській Донець.

Исторический словарь

Володимир Арнольд стверджував, що бачив в архіві Лондонського королівського товариства підпис Меншикова чотирма хрестами. Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкома» дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео. 23 серпня 1714 року Меншиков відправляє до Англії прохання прийняти його в члени Лондонського королівського товариства розвитку знань про природу – однієї із найстаріших у світі наукових спільнот, аналог Академії наук. При всьому цьому сам сер Ісаак Ньютон був – скажемо так – дуже небідною людиною. Посмотреть машинный перевод Google Translate по запросу исторический.

Навигация

Але в такому випадку Московія опинялася на Схід від цього умовного поділу. Тому Петро “підметушився”, зробив певні “спонсорські внески” і зарубіжні академіки погодилися провести демаркційну лінію по Уральських горах та річці Яік (Урал). Їм то що від цього, крім очевидного профіту у золоті, сріблі та соболях? Безпосереднім ініціатором та посередником у процесі “перенесення” був петровський вельможа Василь Татіщєв, який активно “працював” на цю тему із взятим у полон під Полтавою шведським офіцером і науковцем Пилипом Страленбергом. Пікантність ситуації полягала в тому, що Меншиков був абсолютно неграмотним.

  • Володимир Арнольд стверджував, що бачив в архіві Лондонського королівського товариства підпис Меншикова чотирма хрестами.
  • Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.
  • Безпосереднім ініціатором та посередником у процесі “перенесення” був петровський вельможа Василь Татіщєв, який активно “працював” на цю тему із взятим у полон під Полтавою шведським офіцером і науковцем Пилипом Страленбергом.
  • Тому Петро “підметушився”, зробив певні “спонсорські внески” і зарубіжні академіки погодилися провести демаркційну лінію по Уральських горах та річці Яік (Урал).
  • Пікантність ситуації полягала в тому, що Меншиков був абсолютно неграмотним.
andi