MENU

Alb Eng
(+355)-68-200-2800 Alb Eng
Untitled design (65)

MENU

Apple випустила оновлення iOS 16 2: що нового

Додано третій параметр, який є лише ярликом до розділу «Сон» програми «Здоров’я». IOS 16.2 надає більше функцій Live Activities, дозволяючи запускати їх безпосередньо з пошуку Spotlight. Наприклад, якщо ви хочете отримувати оновлення спортивної гри в реальному часі, ви можете знайти команду, натиснути на результат і вибрати «Підписатися». Тепер в iOS 16.2, коли ви проводите пальцем вниз у Центрі сповіщень, незалежно від того, який дисплей ви виберете, ви завжди бачитимете старі сповіщення разом із новими. Ви все одно повинні провести пальцем угору по екрану блокування, щоб переглянути старі сповіщення. Ми не несемо відповідальності за будь-яке зловживання згаданою вище інформацією. IPhone Islam не є ні афілійованим, ні представленим Apple.

Повідомте мене про подальші коментарі електронною поштою. Деякі функції та речі не є корисними для звичайного користувача. Користувачі в Індії на вибраних операторах, таких як Airtel і Jio, нарешті можуть підключатися до мереж 5G. ◉ Також ярлик для встановлення фонового зображення, це було, але було перейменовано та вдосконалено, і воно встановлює фон для певного зображення. Це призводить до отримання точних погодних даних, таких як температура, УФ-індекс, вітер, вологість, видимість і тиск.

ios 16.2 що нового

Наведений нижче список додатків є лише переліком прикладів і не може вважатись вичерпним. У програмі IMessage користувачі тепер зможуть редагувати https://pravda.if.ua/lights-camera-cash-novynka-vid-netent/ повідомлення протягом 15 хвилин після надсилання. Крім того, нова операційна система дозволяє скасовувати SMS через 2 хвилини після відправки.

Будь ласка, що стосується проблеми з навушниками, то для неї немає рішення, знаючи, що навушники раптово зупинилися без підпису телефону та без будь-яких проблем. Але в попередніх версіях оновлень iOS він містив третій параметр, який називається «Віддавати перевагу беззвучним відповідям», і це змушує Siri мовчати майже весь час. Матеріали з плашками “Р”, “Новини партнерів”, “Новини компаній”, “Новини партій”, “Інновації”, “Позиція”, “Спецпроект за підтримки” публікуються на комерційній основі.

Оновлення віджета Game Center

Apple каже, що така архітектура програми Home забезпечує більш швидку та надійну роботу в будинках з безліччю розумних пристроїв. Але важливо пам’ятати, що для цього потрібно, щоб кожен гаджет, який має доступ до розумного будинку, працював на ПО iOS 16.2 (або iPadOS 16.2, macOS Ventura 13.1, tvOS 16.2 і watchOS 9.2). При цьому такі ПЗ повинні працювати спільно з HomePod 16.2. Advanced Data Protection — (Розширений захист даних).

Apple випустила стабільну версію iOS 16.2: що нового і коли чекати на оновлення

Це зроблено для того, щоб уникнути навантаження на сервер. Користувачі поштової програми на смартфонах від Apple отримали новий параметр, за допомогою якого написаний електронний лист буде надіслано за розкладом. Крім цього, було додано можливість видаляти лист після його відправлення. Оновлення дає можливість отримувати більш часті оновлення Live Activity із програми TV для перегляду спортивних ігор. При цьому важливо пам’ятати, що часті оновлення можуть призвести до швидкого розряду батареї. Якщо вам не потрібна ця функція, її можна без проблем вимкнути.

Якщо годинник вашого пристрою ДФА стане занадто неточнимбудуть створюватись помилкові коди підтвердження і ви не зможете увійти. Більшість смартфонів та комп’ютерів синхронізують годинник, коли вони під’єднані до Інтернету або мережі GSM, і, швидше за все, вам не доведеться підлаштовувати годинник, доки ваш пристрій у мережі. Підказка ДФА у мобільному додаткуДля версії мобільного додатку для iOS, коли з’явиться запит на введення коду підтвердження, вам потрібно виконати аналогічний процес як для веб-інтерфейсу. Будь-який редактор може покращити безпеку свого облікового запису за допомогою ДФА. Цей засіб рекомендовано для редакторів із розширеними дозволами, наполегливо рекомендовано для адміністраторів і обов’язково для адміністраторів інтерфейсу.

Це призведе до анулювання всіх старих скретч-кодів і створення нової партії. Праворуч поля з’явиться стрілка вниз, що дозволяє скопіювати 6-значний код підтвердження, який потрібно ввести внизу сторінки керування ДФА. Зверніть увагу, що дія коду обмежена у часі, програма періодично може його змінювати. Рекомендований метод автентифікації — сканування QR-коду в обраному додатку ДФА.

◉ Ярлик для отримання шпалер для екрана блокування та використання їх з іншими діями, лише для iPhone. В оновленні стала доступна нова команда стану батареї, яка показує інформацію про акумулятор ‌iPhone‌ та будь-який підключений зарядний пристрій. Apple заявила, що на пристроях, що підтримують ProMotion в оновленні iOS 16.2, зміни анімованого макета SwiftUI підтримуватимуть частоту оновлення 120 Гц. В оновленні iOS 16.2 з’явилося нове налаштування iCloud Private Relay.

andi